Turuncu
        
 


ürünler products
destek support
eğitim training
araçlar site tools
satış sales
şirket company

e-posta listesi e-mail lists
yükleme download
ücretsiz CD free CD
bize ulaşın contact us
arama search
site haritası site map
bağlantılar links
promosyonlar promotionsBest viewed in IE 5.0 or above.
© Turuncu Bilgi Sistemleri

Turuncu Satış Eğitim Kurumları

Turuncu Bilgi Sistemleri olarak kendi ürünlerimiz ve Eagle Point ürünlerinde, Eğitim Kurumlarına çok özel fiyatlar ve çok özel paketler sunuyoruz. Geniş kullanıcı sayısına sahip paketler, ağ üzerine kurulabilen ürünlerimizle ve eğitim materyallerimizle, Eğitim Kurumlarına farklı fiyatlar sunuyoruz. Ürünlerimiz ve eğitim materyalleri yanında, Turuncu Bilgi Sistemleri olarak her zaman gerekli konularda destek sağlamak için Eğitim Kurumlarının yanındayız.

Kullanıcılarımızın isteği doğrultusunda, ürünlerimizi bilen profesyonellerin yetişmesi için çalışıyoruz. Özel Eğitim Kurumu paketlerimizin yanında promosyonlarda eğitim kurumlarına %50 indirim sunuyoruz. Dünyada her eğitim döneminde 7000'den fazla öğrenci Eagle Point ürünleri ile eğitim alıyor, sizde onlara katılmak için hemen arayın.

Öğrenci sürümlerinden, komple laboratuar paketlerine, ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizi arayın.


 
Turuncu
SuNET
FP (Flow Profile)
Manning Calculator
Toolbox for EP
Eagle Point
İnşaat Planlama ve Yol Tasarım
Hidrolik ve Hidroloji
Haritacılık
Peyzaj Mimarlığı ve Sulama
3B-2B Görsel Sunum
Digital Canal
Yapı Mühendisliği
Bina Tasarımı ve Hesapları
3B-2B Görsel Sunum
Clark Labs
Idrisi Klimanjaro
CartaLinx
ürünler products destek support eğitim training araçlar site tools satış sales şirket company arama site haritasi bize ulaşın