Turuncu
        
 


ürünler products
destek support
eğitim training
araçlar site tools
satış sales
şirket company

e-posta listesi e-mail lists
yükleme download
ücretsiz CD free CD
bize ulaşın contact us
arama search
site haritası site map
bağlantılar links
promosyonlar promotionsBest viewed in IE 5.0 or above.
© Turuncu Bilgi Sistemleri

Turuncu Ürünler Eagle Point Ürünleri Görsel Sunum Serisi

ColorFastTM
ColorFast™ CAD dosyalarını elle boyama zahmetini gidermek için geliştirilmiştir. ColorFast™ ile CAD dosyalarını açabilir, çok değişik renklerde ve değişik formatlarda taratabilir veya boyatabilirsiniz. Layer adına göre görünüm sıralaması belirtebilir, objelerin üst üste boyanmasını engelleyebilirsiniz. CAD ortamında hatch yapıp dosya boyutunu büyütmek zorunda kalmazsınız. Dosyalarınız daha küçük boyutlu olur. Değişiklikleri çok kısa sürede yapıp tekrar boyatabilirsiniz. Eğer hep aynı layer isimlerini kullanıyorsanız, tüm çizimleriniz açıldığında boyanmış olur.

Basılabilir formatta ayrıntılı açıklama için tıklayınız.

Picture PerfectTM
Picture Perfect dijital formatlı resim dosyaları üzerinde çalışmanızı sağlar. Yapılan yapının inşaat sonrası nasıl olacağı veya dekorasyon sonrası bir mekanın nasıl görüneceği gibi müşterilerinizin çizimden daha çok görsel sunum istediği durumlarda en büyük yardımcınız olacaktır. Scan edilmiş raster resimler, dijital fotoğraflar, DXF uzantılı dosyalar ve video görüntülerinden yakalanmış resimler üzerinde çalışabilirsiniz ve gerçek fotoğraf kalitesinde sunumlar yapabilirsiniz..

Basılabilir formatta ayrıntılı açıklama için tıklayınız.

Virtual ImageTM
Virtual Image™ SolidBuilder, ArchPro, AutoCAD ve IntelliCAD DXF dosyalarını ve DWG dosyalarını açıp fotoğraf kalitesinde render etmek için geliştirilmiştir. İç mimari, mimari, peyzaj ve inşaat mühendisliğine yönelik render biçimleri ile Virtual Image™ çok kullanışlıdır ve çok kolay öğrenilir. Derinlik analizi yapabildiği için 3-Boyutlu çizimlerde derinliği otomatik yansıtır.

Basılabilir formatta ayrıntılı açıklama için tıklayınız.

Virtual SimulatorTM
Virtual Simulator™ ile herhangi bir 3-Boyutlu AutoCAD Dwg dosyası üzerinde sadece mouse kullanarak gezebilir, uçabilir, 3-Boyutlu objeleri her açıdan inceleyebilirsiniz. Müşterilerinizi tasarım aşamasındaki proje alanı üzerinde gerçel zamanlı gezintiye çıkaratıp değişik alternatifleri anında değişik açılardan bakarak inceleyebilirsiniz.

Basılabilir formatta ayrıntılı açıklama için tıklayınız.
 
Turuncu
SuNET
FP (Flow Profile)
Manning Calculator
Toolbox for EP
Eagle Point
İnşaat Planlama ve Yol Tasarım
Hidrolik ve Hidroloji
Haritacılık
Peyzaj Mimarlığı ve Sulama
3B-2B Görsel Sunum
Digital Canal
Yapı Mühendisliği
Bina Tasarımı ve Hesapları
3B-2B Görsel Sunum
Clark Labs
Idrisi Klimanjaro
CartaLinx
ürünler products destek support eğitim training araçlar site tools satış sales şirket company arama site haritasi bize ulaşın