Turuncu
        
 


ürünler products
destek support
eğitim training
araçlar site tools
satış sales
şirket company

e-posta listesi e-mail lists
yükleme download
ücretsiz CD free CD
bize ulaşın contact us
arama search
site haritası site map
bağlantılar links
promosyonlar promotionsBest viewed in IE 5.0 or above.
© Turuncu Bilgi Sistemleri

Turuncu Ürünler

Turuncu Bilgi Sistemleri geniş yelpazede ürünleri ile her türlü mühendislik ve mimarlık firmasına komple çözümler sunuyor. Ellinin üzerinde aktif, seksen civarında bilgisayar programı ile mühendislik ve mimarlık alanında her türlü sorununuza yanıt veren gelişen türkiye'nin genç ve dinamik firmasıyız.

Modül bazlı satışın yanı sıra, sektörlere ve kullanıcıların iş kapasitesine bağlı olarak çeşitli setlerde sunulmaktadır.

Turuncu Bilgi Sistemleri Ürünleri

Eagle Point Ürünleri

Digital Canal Ürünleri

Clark Labs Ürünleri

Bizim için program satışın yanında programlarımızın aktif olarak sorunsuz kullanılması da önemlidir, bu amaçla Turuncu Bilgi Sistemleri teknik destek ve eğitim altyapısını oluşturmuştur. Turuncu Bilgi Sistemlerinde müşterilere her türlü teknik destek ve müşterinin bilgisine ve ekonomik durumuna göre çok farklı eğitim seçenekleri sunulmaktadır.

Teknik destek programlarımız için lütfen tıklayınız.

Eğitim programlarımız için lütfen tıklayınız.

Mühendislik ve mimarlık sektörüne ürün sunan çok firma var ama bu kadar geniş yelpazede komple çözüm sunan başka firma yok, doğru yerdesiniz.

Her zaman kullanıcılarının istekleri doğrultusunda ve teknolojik gelişmelere göre hareket eden Turuncu Bilgi Sistemleri, Türk müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için Eagle Point
 • İnşaat Planlama ve Yol Tasarımı Serisi
 • Haritacılık Serisi
 • Hidrolik ve Hidroloji Serisi
 • Peyzaj Mimarlığı ve Sulama Serisi
  Ürünlerinden oluşan 24 modülün Türkçe'ye çevrilmesine başlamıştır. Dünya kalitesi ürünlerin Türkiye'de daha geniş kitleler tarafından kullanılması sağlanacaktır.

  CAD programı gerektiren tüm Eagle Point ürünleri, Autodesk AutoCAD, Bentley MicroStation ve Visio IntelliCAD ile uyumlu çalışmaktadır. Ayrıca çizim programı olmayan müşterilerimiz bu ürünleri Eagle Point Graphic Engine (EPGE) altında kullanabilirler. EPGE %100 AutoCAD uyumlu olup AutoCAD(.dwg) dosyalarını çalışma dosyası olarak kullanmaktadır.

  Ürünlerimiz hiçbir zaman tasarımcıyı (mimar yada mühendis) ortadan kaldırmaz, aksine tasarımcıya tasarımı ve detaylandırması sırasında kolaylık sunar.

  Üç ayda bir yeni sürümü çıkan ürünlerimizle teknolojiyi çok yakından takip ediyoruz.
 •  
  Turuncu
  SuNET
  FP (Flow Profile)
  Manning Calculator
  Toolbox for EP
  Eagle Point
  İnşaat Planlama ve Yol Tasarım
  Hidrolik ve Hidroloji
  Haritacılık
  Peyzaj Mimarlığı ve Sulama
  3B-2B Görsel Sunum
  Digital Canal
  Yapı Mühendisliği
  Bina Tasarımı ve Hesapları
  3B-2B Görsel Sunum
  Clark Labs
  Idrisi Klimanjaro
  CartaLinx
  ürünler products destek support eğitim training araçlar site tools satış sales şirket company arama site haritasi bize ulaşın