Turuncu
        
 


ürünler products
destek support
eğitim training
araçlar site tools
satış sales
şirket company

e-posta listesi e-mail lists
yükleme download
ücretsiz CD free CD
bize ulaşın contact us
arama search
site haritası site map
bağlantılar links
promosyonlar promotionsBest viewed in IE 5.0 or above.
© Turuncu Bilgi Sistemleri

Turuncu Ürünler Eagle Point Ürünleri Peyzaj Mimarlığı ve Sulama Serisi

Eagle Point LANDCADD Serisi sayfamıza hoş geldiniz. LANDCADD modüleri ile her türlü bitkisel, yapısal peyzaj ve peyzaj sulama tasarımını kolaylıkla yapabilirsiniz.


Visual Landscaping dışındaki tüm LANDCADD modülleri Eagle Point System Menu altında çizim programı (CAD) ile etkileşimli çalışır. Eagle Point System Menu hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Çizim programı gerektiren modüllerimiz AutoCAD, IntelliCAD, Microstation ve Eagle Point Graphics Engine ile birlikte çalışır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
LANDCADD modülleri dahil olmak üzere tüm Eagle Point ürünleri yazılım korumalıdır. Bilgisayarınızın özelliklerine göre yetki kodu ile çalışır, ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
LANDCADD ürünlerini çalıştırmak için gereken minimum bilgisayar donanımını öğrenmek için tıklayınız.
LANDCADD modülleri dahil olmak üzere tüm Eagle Point ürünlerinin üç aylık dönemlerle yeni sürümü çıkar. Son sürümleri bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.
 Base Plan
Base Plan Landcadd serisinin uygulama planı hazırlama modülüdür. Bu modülde uygulama planları ve 3 boyutlu görüntüler hazırlamak için; harita ölçümlerini çizime aktarmak için gerekli tüm komutları bulabilirsiniz.
 
 Landscape Design
Landscape Design Landcadd serisinin bitkisel tasarım modülüdür. Landscape Design ile plana bitki sembolleri yerleştirmenin çok ötesinde tasarımlar yapabilirsiniz. Landscape Design ile yerleştirdiğiniz her sembol ne zaman çiçek açacağını, iki yıl sonra hangi boyda olacağını ve bunun gibi gerekli tüm bilgilerini bilir.
 
 Plant Database
Plant Database Landcadd serisinin bitki kütüphanesidir. Bu modülde binlerce süs bitkisi hakkında her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Bu modül sayesinde müşterilerinize projelerin yanında, her bitkinin özelliklerini ve bakımı hakkında bilgilerini içeren kitapcık sunabilirsiniz.


 
 Site Planning
Site Planning Landcadd serisinin yapısal peyzaj ve sert zemin tasarım modülüdür. Binalar, sert zeminler, her türlü spor alanı ve golf sahası tasarımı bu modül ile artık çok kolay. Quantity Takeoff modülü ile birlikte kullanıldığında yapısal peyzajdaki her malzemenin her türlü keşfi ve metrajı otomatik olarak hazırlanabilir.


 
 Basic Irrigation Design
Basic Irrigation Design Eagle Point Landcadd serisinin peyzaj sulama modülüdür. Bu modülde piyasada mevcut tüm sprinkler üreticilerinin sprinkler tiplerini bulabilirsiniz. Peyzaj tasarımını yaptığınız alanların sulamasını yapabilir, sulama tablolarını otomatik olarak hazırlatabilirsiniz.


 
 Advanced Irrigation Design
Eğer sulama faliyet alanlarınız arasında ilk sırada geliyorsa, sürekli sulama projeleri yapıyorsanız Advanced Irrigation Design modülü sizin için mutlaka gerekli. Golf sahası sulamaları dahil olmak üzere arazi modeli ile bağlantılı tüm geniş kapsamlı sulama projeleri bu modülle artık çok kolay olacak.


 
 Site Analysis
Site Analysis Landcadd serisinin arazi modeli üzerinden analizler yapan modülüdür. Site Analysis ile peyzaj tasarımınız daha profesyonel olacak. Bir alanda tasarıma başlamadan önce bakı analizleri, gölge ve yağış analizleri yaptırabilir, proje yapılacak alanın daha iyi tanınmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin proje alanının ortasından geçen bir yoldan geçen bir kişinin proje alanının hangi bölümlerini göreceğini belirleyebilir, peyzaj tasarımınızı yoldan en iyi şekilde görünecek şekilde şekillendirebilirsiniz.


 
 Surface Modeling
Surface Modeling yerinde yapılan harita okumalarından ve eşyükselti eğrilerinden arazi modelleme modülüdür. Surface Modeling ile eşyükselti eğrileri ve diğer modüllerin kullanması için arazi modeli oluşturabilirsiniz.


 
 Site Design
Site Design üç boyutlu çalışmada vazgeçemeyeceğiniz bir modüldür. Site Design ile mülk sınırlarını, ve sert zeminleri üç boyutlu modelleyebilir, hafriyat hesaplarını kolaylıkla yapabilirsiniz.


 
 Quantity Takeoff
Quantity Takeoff tüm Landcadd modülleri ile bağlantılı olarak çalışır. Quantity Takeoff ile tasarımda kullandığınız her malzemenin metrajını ve keşfini otomatik olarak çıkartabilirsiniz.


 
 Construction Details
Proje inşaat detaylarını proje paftalarına yerleştirmek gerektiğinde Construction Details mevcut 2000'in üzerinde detayı ile size en fazla yardımcı olacak modül. Detayları değiştirebilir veya kendi detaylarınızı ekleyebilirsiniz, tüm detaylar çalıştığınız ölçekte yerleştirilir.


 
 Visual Landscaping
Eğer ufak kapsamlı işler yapıyorsanız ve müşterilerinizi görsel çıktılarla etkilemek istiyorsanız Visual Landscaping piyasada sizin ihtiyacınıza cevap verebilecek en kapsamlı yazılım. Uzun yıllara dayanan Landcadd tecrübesi ile Eagle Point'ten tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir program.

 
Turuncu
SuNET
FP (Flow Profile)
Manning Calculator
Toolbox for EP
Eagle Point
İnşaat Planlama ve Yol Tasarım
Hidrolik ve Hidroloji
Haritacılık
Peyzaj Mimarlığı ve Sulama
3B-2B Görsel Sunum
Digital Canal
Yapı Mühendisliği
Bina Tasarımı ve Hesapları
3B-2B Görsel Sunum
Clark Labs
Idrisi Klimanjaro
CartaLinx
ürünler products destek support eğitim training araçlar site tools satış sales şirket company arama site haritasi bize ulaşın