Turuncu
        
 


ürünler products
destek support
eğitim training
araçlar site tools
satış sales
şirket company

e-posta listesi e-mail lists
yükleme download
ücretsiz CD free CD
bize ulaşın contact us
arama search
site haritası site map
bağlantılar links
promosyonlar promotionsBest viewed in IE 5.0 or above.
© Turuncu Bilgi Sistemleri

Turuncu Ürünler Eagle Point Ürünleri Hidrolik ve Hidroloji Serisi

Eagle Point Hidrolik ve Hidroloji Serisi sayfamıza hoş geldiniz. Bu serideki ürünler sayesinde, kanalizasyon şebekesi çözümlemeden, havza hesaplamaya, dere ıslahından yağmursuyu hesaplarına kadar her türlü tasarımı kolaylıkla yapabilirsiniz. Hangi CAD programını kullanırsanız kullanın, Eagle Point Hidrolik ve Hidroloji Serisi ürünlerini kullanabilirisiniz. Tüm ürünler aynı dosya üzerinde çalışabilir.


Sanitary Sewers
Sanitary Sewers karışık atıksu şebekelerinin tam dolu iken veya yarım dolu halde iken çözümü için geliştirilmiştir. Sanitary Sewers boruları boyutlandırabilir, akar kotları belirleyebilir ve çoklu pompa ile terfi merkezi hesaplarını yapabilir. Debileri alan kullanımı tanımlayarak veya bacalardan sabit değerleri, pik akış katsayıları ve sızma debisi girerek tanımlayabilirsiniz. Mevcut hatları modelleyebilir yeni hatları tasarlayabilir, ve hidrolik eğim analizi yapabilirsiniz.
Basılabilir formatta ayrıntılı açıklama için tıklayınız.
 
Storm Sewers
Storm Sewers yeni veya mevcut yağmursuyu şebekesinin tasarımı veya analizi için geliştirilmiştir. Storm Sewers hesaplama aşamasında uniform olmayan akım düşünerek çözüm yapar su yüzü hesabı yapar. Şebeke üzerinde her boru veya kutu kesitten geçen debiyi, adımlama hesapları ile bulur. Yağmursuyu şebekelerinde gerekli olan ızgara hesaplarını yapar, eğer bir ızgara kendisine gelen debi için yeterli değilse, fazla gelen debi bir sonraki ızgaraya aktarılır. Gelişmiş plan profil hazırlama komutları ile tüm şebekeyi otomatik olarak paftalara aktarır. Mecraları tek tek değil tüm şebekenin çözümünü aynı anda yapar.

Basılabilir formatta ayrıntılı açıklama için tıklayınız.
 
Watershed Modeling
Watershed Modeling, standart metotlarla akış hesabı yapan çok yönlü bir drenaj programıdır. Sel kapanı gibi çok farklı çıkış yapısı olan taşkın koruma yapıları kolaylıkla modelleyebilirsiniz. Hidrografları oluşturabilir veya ASCII dosyası olarak alabilir ve istenilen noktada hidrografları toplatabilirsiniz. Gerçek veya sentetik yağmur dağılımını kullanabilirsiniz. Daha sonra sonuçları diğer tasarımlarda kullanabilir CAD ortamında çizdirip bastırabilirsiniz.

Basılabilir formatta ayrıntılı açıklama için tıklayınız.
 
Water Surface Profiling
Water Surface Profiling, USACE HEC-RAS programını kullanarak nehir, köprü ve menfezlerdeki akımı modeller. Water Surface Profiling HEC-RAS programının üstün özelliklerine ilave olarak CAD ortamında çalıştığı için daha profesyonellik sağlar. Nehir eksenini ve kesitlerini CAD ortamında tanımlayabilir, kesitlerin ve profilin yüzey modelinden okutulmasını sağlayabilirsiniz. Derivasyon kanalı yapıyorsunuz ve batardonuzun kotunu bulmak istiyorsunuz, dere ıslahı yapmak istiyorsunuz artık elle proje hazırlamanıza gerek yok, Water Surface Profiling her şeyi sizin için yapar.

Basılabilir formatta ayrıntılı açıklama için tıklayınız.
  
Turuncu
SuNET
FP (Flow Profile)
Manning Calculator
Toolbox for EP
Eagle Point
İnşaat Planlama ve Yol Tasarım
Hidrolik ve Hidroloji
Haritacılık
Peyzaj Mimarlığı ve Sulama
3B-2B Görsel Sunum
Digital Canal
Yapı Mühendisliği
Bina Tasarımı ve Hesapları
3B-2B Görsel Sunum
Clark Labs
Idrisi Klimanjaro
CartaLinx
ürünler products destek support eğitim training araçlar site tools satış sales şirket company arama site haritasi bize ulaşın