Turuncu
        
 


ürünler products
destek support
eğitim training
araçlar site tools
satış sales
şirket company

e-posta listesi e-mail lists
yükleme download
ücretsiz CD free CD
bize ulaşın contact us
arama search
site haritası site map
bağlantılar links
promosyonlar promotionsBest viewed in IE 5.0 or above.
© Turuncu Bilgi Sistemleri

Turuncu Ürünler Eagle Point Ürünleri Haritacılık Serisi


Eagle Point Haritacılık Serisi Ürünleri sayfamıza hoş geldiniz. Bu serideki ürünler sayesinde, haritacılık dönüşüm hesapları, koordinat grafik hesapları gibi zor işleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Eagle Point haritacılık Serisi sadece haritacılığın ofiste yapılan çalışmalarında değil arazide yapılan çalışmalarında da çok kolaylıklar sağlar. Hangi CAD programını kullanırsanız kullanın, Eagle Point Haritacılık Serisi ürünlerini kullanabilirisiniz. Tüm ürünler aynı dosya üzerinde çalışabilir.


COGO
COGO klasik grafiksel koordinat hesaplama programlarına yeni bakış açısı katıyor. Poligon noktaları ve diğer nivelman nokta verilerini, çeşitli nokta yerleştirme komutları, poligon tanımlama komutları ve kesişim komutları ile girebilirsiniz. Gelişmiş parselasyon komutları ve kapsamlı raporlandırma imkanı, bu ürünü haritacılık işlemleri yapanlar için zorunlu yapar.
AutoCAD®, MicroStation®, IntelliCAD ve Stand alone CAD (Eagle Point Graphic Engine) altında, kullanımı kolay arayüzler ile COGO grafiksel koordinat hesaplarını çok kolaylaştırır.
COGO her ortamda yüksek doğrulukla çalışmanızı sağlar. MicroStation® ile çalışırken bile 16 ondalık hassaslığında çalışmanızı sağlar.

Basılabilir formatta ayrıntılı açıklama için tıklayınız.
 
Data Collection
Data Collection ölçüm cihazından, verileri aktarıp saniyeler içinde tüm nokta bağlama işlemlerini yaparak çizim dosyasını oluşturur. Piyasada mevcut bir çok popüler ölçüm cihazının dosyalarını destekler.

Basılabilir formatta ayrıntılı açıklama için tıklayınız.
 
Data Transfer
Data Transfer, koordinat ve kesit verilerinin, birçok standart formatta iki taraflı transferi için geliştirilmiştir. Standart formatlar dışında kendi istediğiniz formatı oluşturabilme imkanı sağlar. Bunun dışında Data Transfer, tüm yazılım üreticilerinin ortak formatı olan dünya standardı LandXML dosya formatında Aliynman (kesit ve profiller dahil), parseller, kazıklar ve yüzey modellerinin transfer edilebilmesi imkanı verir.

Basılabilir formatta ayrıntılı açıklama için tıklayınız.
 
Drafting
Drafting modülü çizimlerinizi dinamik izahat, paftalama komutları, symbol/cell kütüphaneleri, kullanıcı isteğine bağlı çizgi türleri ve layer/level standartları ile daha profesyonel hazırlamanızı sağlar. Dinamik izahatla çizgi, yay ve polyline/chain objelerine ve aliynman, parsel ve kazıklara bilgi yazdırabilirsiniz. Dinamik izahat ile yazdırılan bilgiler, objelere bağlıdır. Objelerde bir değişiklik olduğunda tüm bilgiler otomatik değişir. Parselasyon işlemlerinde gerekli olan yasal açıklamaları önceden oluşturabilir ve otomatik olarak yazdırılmasını sağlayabilirsiniz.

Basılabilir formatta ayrıntılı açıklama için tıklayınız.
 
Survey Adjustment
Survey Adjustment poligon/dizi dengeleme ve düzenleme hesapları yapan modüldür. Bu modül ile dengeleme öncesi ve sonrasında ayrıntılı raporları ve hata izleme raporlarını çıkartabilirsiniz. 3-Boyutlu en küçük kareler yöntemine göre dengeleme mevcuttur.

Basılabilir formatta ayrıntılı açıklama için tıklayınız.
  
Turuncu
SuNET
FP (Flow Profile)
Manning Calculator
Toolbox for EP
Eagle Point
İnşaat Planlama ve Yol Tasarım
Hidrolik ve Hidroloji
Haritacılık
Peyzaj Mimarlığı ve Sulama
3B-2B Görsel Sunum
Digital Canal
Yapı Mühendisliği
Bina Tasarımı ve Hesapları
3B-2B Görsel Sunum
Clark Labs
Idrisi Klimanjaro
CartaLinx
ürünler products destek support eğitim training araçlar site tools satış sales şirket company arama site haritasi bize ulaşın