Turuncu
        
 


ürünler products
destek support
eğitim training
araçlar site tools
satış sales
şirket company

e-posta listesi e-mail lists
yükleme download
ücretsiz CD free CD
bize ulaşın contact us
arama search
site haritası site map
bağlantılar links
promosyonlar promotionsBest viewed in IE 5.0 or above.
© Turuncu Bilgi Sistemleri

Turuncu Ürünler Eagle Point Ürünleri Peyzaj Mimarlığı ve Sulama Serisi Landscape DesignÖzellikler:
  • Bitki boyutlarını revizyonlar ve metraj için global değiştirebilme
  • Basit çizim nesnelerini (çemberler) bitkilere cevirme
  • 2 Boyutlu planı, 3 boyutlu görsel sunuma çevirme
Anlaması ve okuması kolay artistik bitki planları oluşturabilirsiniz. Growth Simulator ile müşterilerinizin hayel ettikleri bahçeleri bitkileri büyüterek gösterebilirsiniz. Bu program sayesinde müşterileriniz bitkileri gerçek boyutlarına göre istedikleri zaman nasıl büyüklükte olacaklarını görebilirler. Tüm bitkilerin büyüme eğrileri girilmiştir, bitkilerin bu eğrilere göre istenilen tarihte hangi boyutlarda olacakları hesaplanır.

Tasarım işleminizi 1000'den fazla sembolün bulunduğu kütüphane ile hızlandırabilirsiniz. İstediğiniz tabaka ve renkte yerleştirebileceğiniz 2 ve 3 Boyutlu sembollerle projeleriniz daha hızlı ve daha profesyonel olur. Bitki etiketleri ve lejantları otomatik olarak istediğiniz formatlarda hazırlanır, tasarımınızı bitirdiğinizde plan ile ilgili tüm işlemler bitmiş olur.

Sembol kütüphanesi isteklerinize göre değiştirilebilir. Yeni semboller oluşturulabilir ve kütüphaneye eklenilebilir. Yeni paletler oluşturulabilir ve eklenen semboller her projede kullanılabilir.

Peyzaj tasarımı tamamlandıktan sonra Quantity Takeoff ile metraj ve keşifler otomatik olarak hazırlanabilir. Tasarım bittikten sonra hesap makinanızı alıp metraj için saymanıza, keşif hazırlamanıza gerek yok, tüm keşif ve metraj tasarım sonrasında otomatik olarak hazırlanır. Tüm revizyonlarda otomatik olarak plan etiketleri, lejant ve metraj değişir.

 
Turuncu
SuNET
FP (Flow Profile)
Manning Calculator
Toolbox for EP
Eagle Point
İnşaat Planlama ve Yol Tasarım
Hidrolik ve Hidroloji
Haritacılık
Peyzaj Mimarlığı ve Sulama
3B-2B Görsel Sunum
Digital Canal
Yapı Mühendisliği
Bina Tasarımı ve Hesapları
3B-2B Görsel Sunum
Clark Labs
Idrisi Klimanjaro
CartaLinx
ürünler products destek support eğitim training araçlar site tools satış sales şirket company arama site haritasi bize ulaşın