Turuncu
        
 


ürünler products
destek support
eğitim training
araçlar site tools
satış sales
şirket company

e-posta listesi e-mail lists
yükleme download
ücretsiz CD free CD
bize ulaşın contact us
arama search
site haritası site map
bağlantılar links
promosyonlar promotionsBest viewed in IE 5.0 or above.
© Turuncu Bilgi Sistemleri

Turuncu Ürünler Eagle Point Ürünleri Peyzaj Mimarlığı ve Sulama Serisi Site PlanningSite Planning ticari ve yerleşim alanlarındaki sert zemin ve yapısal peyzaj tasarımlarına yönelik otomatik işlemler için geliştirilmiş komutlar içerir. Yüzlerce sembol ve özel komutlar yapısal peyzaj tasarımları için tüm isteklerinizi fazlası ile karşılar.

Modül dört ana parçaya bölünmüştür: Binalar, Otoparklar, Golf ve Eğlence Alanları, ve Yapısal Peyzaj.

Binalar kolaylıkla planda girilebilir, sadece duvar yüksekliği verilip 3 boyutlu hale getirilebilir. Çatılar değişik tiplerde 3 boyutlu otomatik çizdirilebilir, kapı ve pencere gibi açıklıklar 3. boyutta kolaylıkla yerleştirilebilir.

Otoparklar istenilen aralıkla, istenilen şekilde, istenilen sayıda araç için, istenilen yönde yerleştirilebilir. Bu komutlar dairesel kaldırım ve özürlü park alanlarının otomatik yerleştirilmesine de yardımcı olur. Tüm otoparklar bir sihirbaz aracılığı ile yapılır, tüm aşamaları tek tek geçerek tasarımı tamamlarsınız.

Golf tasarıım komutları delik planlama imkanı sağlar. Driving range tasarımı ile başlar, tee box oluşturulması ve fairway routing ile devam eder. Tüm gerekli golf sembollerei modül içinde mevcuttur. Tasarım bitiğinde Site Design bir Golf Sahası Tablosu oluşturur.

Yapısal Peyzaj sembolleri havuzlar, oyun ekipmanları, işaretler, banklar, çardaklar, dış mekan mobilyaları, peyzaj duvarları, çitler, taşlar ve daha fazlasını içerir. Tüm spor alanları size zaman kazandırmak için önceden çizilmiş olarak modül içinde bulunur.

 
Turuncu
SuNET
FP (Flow Profile)
Manning Calculator
Toolbox for EP
Eagle Point
İnşaat Planlama ve Yol Tasarım
Hidrolik ve Hidroloji
Haritacılık
Peyzaj Mimarlığı ve Sulama
3B-2B Görsel Sunum
Digital Canal
Yapı Mühendisliği
Bina Tasarımı ve Hesapları
3B-2B Görsel Sunum
Clark Labs
Idrisi Klimanjaro
CartaLinx
ürünler products destek support eğitim training araçlar site tools satış sales şirket company arama site haritasi bize ulaşın