Turuncu
        
 


ürünler products
destek support
eğitim training
araçlar site tools
satış sales
şirket company

e-posta listesi e-mail lists
yükleme download
ücretsiz CD free CD
bize ulaşın contact us
arama search
site haritası site map
bağlantılar links
promosyonlar promotionsBest viewed in IE 5.0 or above.
© Turuncu Bilgi Sistemleri

Turuncu Ürünler Eagle Point Ürünleri Peyzaj Mimarlığı ve Sulama Serisi Visual Landscaping™Visual Landscaping Windows-tabanlı bir üründür, piyasada mevcut diğerler programlardan farklı olarak, özellikle peyzaj tasarımı için geliştirilmiştir. Visual Landscaping ile tek tasarım işleminde 2 boyutlu plan, 3 boyutlu tasarım, foto rendering ve kesin metrajı entegre yapabilirsiniz. Tüm program işlemleri tek bir sihirbaz ile adım adım gerçekleştirilebilir. Programı açtığınızda ne yapacağınızı bilmeden boş bir ekranla karşılaşmazsınız. Uzmanlaştıktan sonra sihirbazı kaldırıp istediğiniz işlemi istediğiniz sırada yapabilirsiniz.

Bir projeye başladığınızda ilk olarak arazi boyutları ve şekli kullanıcı tarafından tanımlanır. Tamamlandıktan sonra mevcut binalardan biri seçilir veya yeni bir bina çizilir, daha sonra kaldırımlar, yollar, çardaklar, çitler, taşlar, havuzlar ve istinad duvarları gibi yapısal elemanlar projelendirilir. Su yapıları ve bitki tepecikleri girilebilir. Bitkiler fotoğrafı, 2 Boyutlu sembolü, fiyatı, dikim boyutu, bilimsel genel adı ve tanımı bulunan 1000'in üzerinde bitki içeren ve ekleme yapılabilen veri tabanından seçilir. Bitkiler bir alana değişik şekillerde yerleştirilebilir; Tüm alana dikilebilir, sıralı dikilebilir veya tek tek yerleştirilebilir.

Peyzaj tasarımı bittikten sonra saniyeler içinde fotoğraf kalitesinde resimler çıkartılabilir. Eğer müşteriniz daha fazlasını istiyorsa proje alanının çalışma öncesini yükleyebilir ve gerçek fotoğraf üzerinde tasarım yapabilirsiniz. Yetişme simulasyonları yapabilir, bitkilerin yetişmiş hallerini gösterebilirsiniz.

Bu aşamada keşif ve dikim planı çoktan oluşmuştur, bunları plan ile birlikte veya fotoğraf görüntüsü ile birlikte bastırabilirsiniz. Her iki şekilde de müşterileriniz nasıl bir hizmet sunduğunuzu unutmayacaktır herhalde...

 
Turuncu
SuNET
FP (Flow Profile)
Manning Calculator
Toolbox for EP
Eagle Point
İnşaat Planlama ve Yol Tasarım
Hidrolik ve Hidroloji
Haritacılık
Peyzaj Mimarlığı ve Sulama
3B-2B Görsel Sunum
Digital Canal
Yapı Mühendisliği
Bina Tasarımı ve Hesapları
3B-2B Görsel Sunum
Clark Labs
Idrisi Klimanjaro
CartaLinx
ürünler products destek support eğitim training araçlar site tools satış sales şirket company arama site haritasi bize ulaşın