Turuncu
        
 


ürünler products
destek support
eğitim training
araçlar site tools
satış sales
şirket company

e-posta listesi e-mail lists
yükleme download
ücretsiz CD free CD
bize ulaşın contact us
arama search
site haritası site map
bağlantılar links
promosyonlar promotionsBest viewed in IE 5.0 or above.
© Turuncu Bilgi Sistemleri

Turuncu Ürünler Eagle Point Ürünleri Peyzaj Mimarlığı ve Sulama Serisi

Neden LANDCADD?

Günümüzde gerek yurt dışında geliştirilen, gerekse yerli kullanabileceğiniz değişik fiyatlarla ve değişik özelliklerde çok sayıda yazılım bulunmaktadır. Ayrıca direk bir peyzaj mimarlığı yazılımı kullanmak yerine değişik çizim programları (AutoCAD, Microstation, IntelliCAD v.b.) veya fotoğraf işleyici program (Photoshop v.b.) kullanarak peyzaj tasarımı yapabilirsiniz. Hatta bilgisayar bile kullanmadan elle peyzaj tasarımı yapabilirsiniz. Peki LANDCADD size bu seçeneklere göre ne gibi faydalar sağlar.

Öncelikle gerek Eagle Point gerekse Turuncu Bilgi Sistemleri olarak, yazılım işine nasıl yaklaştığımızı bilmenizi isteriz. Bir inşaat firması için herhangi bir inşaat makinesi ne anlam taşıyor ise bizde ürünlerimizi sizin aynı şekilde kullanabilmeniz için geliştiriyoruz. Ürünlerimizin sizin ekmek kapınız, iş makineniz olduğunu düşünerek geliştiriyoruz ve aynı mantık ışığında satış sonrası desteğini sunuyoruz.

Faturalarımızın ödenmesi için gerekli para sizin paranız, bunun hep bilincindeyiz. Bu nedenle her müşterimiz bir defaya mahsus CD sattığımız bir kişi olarak değil de sürekli müşterimiz olarak değerlendirilir. Müşterilerimizin yıllar sonra bile, soruları cevaplanır, istekleri incelenip yeni sürümlere eklenir.

Bir yazılımı alırken nelere dikkat edersiniz ve biz LANDCADD ile size neler sunarız?

Fiyatı?

Landcadd modüler yapısı ile size maddi durumunuza göre satın alma şansı sunuyor. Tüm modülleri almak zorunda değilsiniz yaptığınız işlerin kapasitesine göre, maddi durumunuza göre istediğiniz modülleri alma şansına sahipsiniz. Ayrıca dünya yazılım pazarında yaşanan ücretlerdeki indirime paralel ürünlerimiz şimdi daha indirimli. Önceden Landcadd ile birlikte birde çizim programı yatırımı yapmanıza gerek yok, size tüm dünyanın tercihi çizim programını (Eagle Point Graphic Engine) ücretsiz sağlıyoruz.

İsteklerinizi karşılaması?

2003 yılında 20. yılını kutladığımız, 10 dile çevrilmiş veya çevrilmekte olan Eagle Point ürünleri ile sadece sizin değil, tüm dünyada 100'den fazla ülkede 45 000 civarında kurumsal kullanıcının tüm isteklerini karşılıyoruz. 45 000 kurumsal kullanıcı, kullanıcı sayısı olarak ve modül sayısı olarak düşünürsek birkaç milyon kurulmuş program anlamına geliyor.

Gelişmiş özelliklere, yeterli kullanıcı kitaplarına ve yardım dosyalarına sahip olması?

Peyzaj mimarlığı yazılımlarında gelişmişliğin tanımı zaten LANDCADD. Sadece gelişmiş değil sürekli geliştirilen tek yazılım. Aldığınızda yazılımı yapanlara bir şeyler öğreteceğiniz değil içinde sizin çok şeyler öğreneceğiniz program.

7000 sayfa kullanıcı kitabı ve 2000 sayfa eğitim kitabı ile ihtiyacınız olabilecek tüm gerekli basılı, ve dijital bilgi.

Her komutun yardım dosyası ve açıklaması.

Satış sonrası desteğinin olması?

İster Türkçe, isterseniz İngilizce her an her türlü sorunuza yanıt. Tek yapmanız gereken, internet tartışma gruplarımıza katılmak veya sorularınızı telefonla iletmek.

Eğitiminin olması?

Tüm dünyada standart aynı ders programı ile, aynı dokümanlarla aynı eğitim. Tek yapmanız gereken istediğiniz eğitim programını belirlemek.

Ayrıca diğer yazılımlarda bulamayacağınız bilgisayar tabanlı ve internet tabanlı eğitimler.

İsterseniz sizin eğitim materyali olarak projenizin kullanılabileceği danışmanlık hizmeti.

Yine maddi olarak size yardımcı olmak için 12 kişiye kadar birlikte eğitim alabilme seçeneği.

Kullanımının kolay olması?

Tüm modüller entegre olarak tek sistem altında çalışıyor, tüm standart düğmeler aynı. Tüm çizim programlarında aynı yapı, aynı menüler, aynı düğmeler, aynı klavye komutları.

Çizim programı (EPGE) tamamen AutoCAD ve IntelliCAD kullanıcılarının alıştığı şekildedir ve tüm klavye komutları aynıdır.

Diğer kullandığınız yazılım ve donanım sistemleri ile etkileşimli olması?

Ofisinizde kullandığınız Microsoft Windows işletim sisteminin herhangi bir sürümü, Intel Pentium tabanlı işlemci ile kullanılabilme.

Kullandığınız çizim programları AutoCAD, Microstation ve IntelliCAD ile direk kullanabilme imkanı.

Piyasada kabul edilmiş olması ve kullanılması?

Tüm Türkiye'de kullanılıyor, üniversitelerimizde derslerde öğretiliyor. Bunu bizim anlatmamıza gerek yok sanırız...

Biz 13 yıl önceki LANDCADD'i hatırlamıyoruz (o zaman distribütörü değildik), ama ülkemizde 13 yıllık müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Güvenilir olması?

Size CD'leri sattıktan sonra bu işi kapatıp gitmeyi düşünmüyoruz, nasıl diğer 45000 kurumsal müşterimize yaptığımız satış sonrasında işi bırakmadığımız gibi. Bu sayede tüm dünyada standart olarak belirlenen ürünleri üretiyoruz.

Sürekli geliştirilir olması?

En son sürümümüzden sonra en fazla 3 ay geçmiş olabilir. Üç ayda mutlaka yeni bir sürüm çıkartılır, ve her yeni sürümde mutlaka yüzlerce yenilik vardır. İddia ediyoruz siz yeni sürümleri yüklerken, birileri LANDCADD modüllerine yeni bir şeyler eklemekle meşguldür.

Ulusal distribütörünün olması? (Ulusal yazılımlar dışında)

Turuncu Bilgi Sistemleri olarak tüm LANDCADD ürünlerinin, tüm Türkiye'de satışını, desteğini ve eğitimini sunuyoruz. Ayrıca bu ürünlerin tümünü yakında Türkçe olarak size sunacak olmaktan gurur duyuyoruz.

Bizim LANDCADD olarak size sağlayabildiklerimiz arasında hatırlayabildiklerimiz bu kadar. Siz birde aynı soruları diğer alternatifler üzerinde cevaplamayı deneyebilirsiniz.

Arayın konuşalım ne sağlayabileceğimize ne sağlayamayacağımıza siz karar verin...


 
Turuncu
SuNET
FP (Flow Profile)
Manning Calculator
Toolbox for EP
Eagle Point
İnşaat Planlama ve Yol Tasarım
Hidrolik ve Hidroloji
Haritacılık
Peyzaj Mimarlığı ve Sulama
3B-2B Görsel Sunum
Digital Canal
Yapı Mühendisliği
Bina Tasarımı ve Hesapları
3B-2B Görsel Sunum
Clark Labs
Idrisi Klimanjaro
CartaLinx
ürünler products destek support eğitim training araçlar site tools satış sales şirket company arama site haritasi bize ulaşın