Turuncu
        
 


ürünler products
destek support
eğitim training
araçlar site tools
satış sales
şirket company

e-posta listesi e-mail lists
yükleme download
ücretsiz CD free CD
bize ulaşın contact us
arama search
site haritası site map
bağlantılar links
promosyonlar promotionsBest viewed in IE 5.0 or above.
© Turuncu Bilgi Sistemleri

Turuncu Destek İsteğe Bağlı Yazılım Geliştirme Hizmetleri

İsteğe Bağlı Yazılım Geliştirme hizmetimizin üstünlükleri nedir?
  • Sektör Tecrübesi - Turuncu Bilgi Sistemleri uzun yıllara dayanan deneyimi ile mühendislik sektörünü biliyor, yazılım ekibimiz sektörün içinden geliyor.
  • Baştan açık olarak belirlenmiş geliştirme sürecimiz ile zamanınızı ve paranızı boşa harcamadan, tam istediğiniz gibi ürünler çıkar.
  • Mevcut milyonlarca satırlık kod kütüphanemiz - Mühendislik alanında profesyonel olarak piyasaya sürdüğümüz ürünlerden ve kendi kullanımımız için geliştirdiğimiz milyonlarca satırdan oluşan kod kütüphanemizde eğer sizin istediğiniz programa uygun bir kod varsa bu geliştirme zamanını kısaltacaktır.
Baştan Belirlenmiş Süreç
Turuncu Bilgi Sistemlerinde tek bir satır kod yazılmadan önce, en kaliteli ürünü oluşturmak için proje baştan sona kadar planlanır. Bu aşama sonunda müşteri ürünün bitince nasıl olacağını, nasıl çalışacağını ve nasıl bir kolaylık sağlayacağını görebilir. Planlama aşaması yanlış anlamaları ve tekrar etmeleri ortadan kaldırır ve müşteri ürünün ne zaman hazır olacağını bilir.

Bu süreç sayesinde ürün bittiğinde kullanıcı memnun olmadığı bir ürünle karşılaşmaz.

Tasarım Dokümanlarının Hazırlanması
Bu aşamada Turuncu Bilgi Sistemleri müşteriye algoritmayı ve kullanılacak ara yüzleri sunar. Müşteri henüz kod yazılmadan önce ara yüzler ve algoritma üzerinde değişiklik yapabilir.

Kod Yazımı
Tasarım dokümanlarının müşteri tarafından kabul edilmesinden sonra, kabul edilen algoritma üzerinde kod yazılır. Turuncu Bilgi Sistemlerinde yazılan tüm kodlar belirli bir standarda göre hazırlanır. Bu standart sayesinde müşteri yazılmış programı aldıktan sonra hiç zorluk çekmeden kendisine sağlanan objeleri, ve obje yapısını kullanarak kendi isteğine bağlı olarak ürünü geliştirebilir.

Kalite Kontrol ve Teslim Aşaması
Kod yazılıp, program bitirildikten sonra daha önce hiç kullanılmamış temiz(yazılan ürünle veya yazılan programlama dili ile ilgili herhangi bir dosya içermeyen) bir bilgisayarda program denenir. Kontrol edildikten sonra bir CD içinde kaynak kodu ve yardım dosyaları dahil olarak müşterinin ofisinde yüklenip teslim edilir.


 
Turuncu
SuNET
FP (Flow Profile)
Manning Calculator
Toolbox for EP
Eagle Point
İnşaat Planlama ve Yol Tasarım
Hidrolik ve Hidroloji
Haritacılık
Peyzaj Mimarlığı ve Sulama
3B-2B Görsel Sunum
Digital Canal
Yapı Mühendisliği
Bina Tasarımı ve Hesapları
3B-2B Görsel Sunum
Clark Labs
Idrisi Klimanjaro
CartaLinx
ürünler products destek support eğitim training araçlar site tools satış sales şirket company arama site haritasi bize ulaşın